رعایت قانون حق نشرِ گروه زبان و ترجمه  جلالی فر


کلیه مطالب منتشرشده در وب سایت گروه زبان و ترجمه جلالی فر شامل: مقالات، ویدیوهای آموزشی، ‌فایل‌های صوتی و کلیه موارد قابل دانلود، بخشی از اموال گروه زبان و ترجمه  جلالی فر محسوب می شوند و حق بازنشر آنها  بدون ارجاع لینک مستقیم و معرفی گروه زبان و ترجمه جلالی فر – با مدیریت حامد جلالی فر به عنوان مدیر و مالک وب سایت گروه زبان و ترجمه جلالی فر و  تولید کننده محتوای اختصاصی  در زمینه آموزش زبان و مترجمی – ممنوع می‌باشد.

کلیه محصولاتی که در گروه زبان و ترجمه جلالی فر تولید و  منتشر  می‌شوند فقط از طریق وب سایت گروه زبان و ترجمه جلالی فر به آدرس www.jalalifar.com  و  یا نمایندگان رسمی معرفی شده در وب‌سایت مجاز به فروش می باشند،  فروش مجدد محصولات خریداری‌شده از  گروه زبان و ترجمه جلالی فر به هر شکلی ممنوع هست و هرگونه استفاده از محل فروش محصولات گروه زبان و ترجمه جلالی فر بدون کسب اجازه کتبی ، نقض مالکیت معنوی محصولات این گروه آموزشی است و  پیگرد قانونی دارد.
همچنین با توجه به ماهیت محصولات  گروه زبان و ترجمه جلالی فر که به‌صورت دیجیتالی  ارائه می‌گردد،‌ قرار دادن فایل‌های غیر رایگان  گروه زبان و ترجمه جلالی فر برای دانلود در هر وب‌سایتی غیرمجاز است و در صورت مشاهده، مشمول پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
هرگونه استفاده از محصولات و محتوای غیر رایگان  – تولید شده در گروه زبان و ترجمه جلالی فر-  بدون پرداخت وجه کامل آن از لحاظ شرعی حرام، مغایر با اخلاق و بر خلاف رضایت گروه  زبان و ترجمه جلالی فر به عنوان یگانه تولید کننده این محصولات می باشد.
درصورتی‌که محصولات به هر شکلی به‌غیراز خرید مستقیم به دست شما رسیده است و وجه آن را پرداخت نکرده‌اید،لطفاً با شرکت تماس گرفته و وجه محصول را واریز نمایید.

برای خرید محصولات  دیجیتالی و دانلودی  نیاز است حساب کاربری در سایت ایجاد نمایید. پس از خرید ، کلیه فایل‌های خریداری‌شده برای همیشه در حساب کاربری شما در دسترس خواهند بود،‌به همین جهت کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

‌‌بعد از دانلود فایلهای محصولات، آنها را در مکانی امن در کامپیوتر خود ذخیره کنید زیرا  ممکن است ۶ ماه پس از تاریخ خرید شما‌، لینک‌های دانلود حذف شود.

قوانین رعایت حریم خصوصی:


هر فردی که در  وب سایت گروه زبان و ترجمه جلالی فر عضو می‌شود و اطلاعات خود را در سایت وارد می‌کند برای ما ارزشمند است و حفظ حریم خصوصی اعضا و کاربران وب سایت گروه زبان و ترجمه جلالی فر به عهده ما خواهد بود.
اطلاعات ثبت شده در گروه زبان و ترجمه جلالی فر  ، تحت هیچ شرایطی – در اختیار سازمان ها  و شرکت‌های دیگر قرار نخواهد گرفت و فقط جهت حفظ ارتباط پیوسته با کاربران مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
هر کاربر می‌تواند در صورت عدم تمایل به ادامه دریافت خبرنامه ، این موضوع را به گروه زبان و ترجمه جلالی فر اعلام نماید تا ارسال‌های بعدی برای ایشان لغو گردد.

قوانین درج نظر برای مطالب:


کاربران می‌توانند با عضویت در سایت و یا به‌عنوان مهمان اقدام به درج نظر در سایت نمایند، کلیه نظرات توسط کارشناسان بررسی‌شده و درصورتی‌که شرایط لازم را داشته باشند تائید خواهد شد.

نظراتی که شامل موارد زیر باشند تایید نخواهند شد. نظراتی که  اطلاعات فرد درج کننده نظر نامشخص و یا مستعار باشد.  متون تبلیغاتی در متن نظرات مشاهده شود.  سعی در توهین یا تبلیغات غیرمستقیم دیگر وب‌سایت داشته باشد.  نام دوستان، همکاران و وب‌سایت‌های دیگر به هر نحوی مطرح‌شده باشد. اهداف مغرضانه در نظرات مشاهده شود و فرد قصد تخریب پنهان برند یا فردی داشته باشد. ادبیات محترمانه در نظر رعایت نشده باشد یا به دیگر افراد توهین شده باشد. پاسخ به نظرات سایت توسط کارشناسان انجام خواهد شد،‌نظرات تکراری فقط یک‌بار پاسخ داده می‌شود .

  تضمین کارآمدی محصولات:


استفاده از گارانتی اثربخشی زمانی که محصول خریداری‌شده اثربخش نباشد حق مشتری است و می‌تواند درخواست عودت وجه خود را اعلام نموده تا مبلغ پرداختی کامل به‌حساب وی مسترد گردد.

با توجه به سو استفاده‌های صورت گرفته از گارانتی محصولات، اثربخش بودن محصول خریداری‌شده توسط کارشناسان بررسی می‌گردد و اگر مشخص گردد که خریدار مشکلی با آموزش یا فهم بخشی از آن داشته است توسط کارشناسان پشتیبانی خواهد شد تا کاربر موفق به اجرای آموزش‌های دوره بشود. درصورتی‌که با اجرای آموزش‌های دوره ، هدف مشخص‌شده میسر نگردد قطعاً گارانتی اثربخشی شامل خریدار خواهد بود و مبلغ به‌حساب ایشان عودت می‌گردد.

حداکثر مدت‌زمان عودت وجه یک محصول برابر با مدت گارانتی محصولات گروه زبان و ترجمه جلالی فر می‌باشد که در حال حاضر این مدت ۱ ماه  تعیین‌شده است. عودت وجه محصولات با توجه به روند حسابداری و تغییر وضعیت سفارش‌ها در پروفایل کاربران ۲۴ الی ۷۲ ساعت زمان خواهد برد.
لطفاً در هنگام خرید محصولات توضیحات و ویدیوی معرفی محصول را مشاهده نمایید تا برای شما کاربردی باشد و سپس اقدام به خرید آن نمایید، همچنین در صورت هرگونه ابهام می‌توانید با کارشناسان فروش در مورد خرید خود مشورت نمایید تا از محتوای محصولات کاملاً مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمایید.
پس از عودت وجه دسترسی به فایل‌های محصول برای کاربر غیرفعال خواهد شد و کاربر حق استفاده از فایل‌ها و ارائه آن‌ها به دیگران را ندارد.
با توجه به درخواست خریدار مبلغ عودتی می‌تواند به کیف پول کاربر در سایت و یا شماره کارت خریدار که به نام خریدار باشد واریز گردد.
شایان‌ذکر است که مبالغ عودت شده فقط به‌حساب فرد خریدار عودت خواهد شد و لازم است حساب کاربری شما بانام شما در بانک مطابقت داشته باشد.